Marek Stawiszyński - YACHT KLUB POLSKI TYCHY

Marek Stawiszyński

Komandor YKP GDYNIA

komandor@ykp.gdynia.pl

Zarząd Główny

  • Wicekomandor ds. żeglarstwa sportowego i szkolenia   od 12 kwietnia 2014
  • Członek Zarządu od 31 stycznia 2018

YKP GDYNIA

  • Komandor YKP GDYNIA od 1 stycznia 2018
  • Zastępca Komandora YKP GDYNIA do 31 grudnia 2017
  • Członek YKP GDYNIA